Каникулы

План мероприятий в рамках профилактической акции "Полезные каникулы"

развернуть

 

План мерапрыемстваў

у рамках прафілактычнай акцыі “Карысныя канікулы”

у перыяд з 27.03.2023 па 01.04.2023

 

Дата правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

27.03.2023

Панядзелак 

9.00-9.45

Мерапрыемствы па класах

ІІ-VIII, Х  клас

Кабінет №11,7,1, 9, 14, 8, 13, 17

Класныя кіраўнікі

9.55-10.40

Квэст-гульня

“Здаровым быць здорава”

VI-VIII,

Х клас

Стадыён

Ільючык А.З., кіраўнік па фізічным выхаванні

9.55-10.40

Інфармацыйная перадача

“Сакрэты нашых продкаў”

II-V клас

Кабінет №8

Даберчук Н.М., бібліятэкар

28.03.2023

Аўторак

10.00-10.45

Спартыўная праграма

“Усе на старт”

ІІ-VIII, Х клас

Стадыён

Ільючык А.З., кіраўнік па фізічным выхаванні

9.00-9.45

Брэйн-рынг

“Мая Беларусь”

ІІ-VIII, Х клас

Кабінет №8

Завадская Г.К., педагог - арганізатар

Наведванне музея-запаведніка “Нясвіж”

V-VIІІ клас

 

Банцэвіч У.А., класны кіраўнік

Банцэвіч А.І., класны кіраўнік

29.03.2023

Серада

9.00-9.55

Гульня поле цудаў “Бяспечнае кола”

 

ІІ-VIII, Х клас

Кабінет №8

Кароль Р.В., кіраўнік па ваенна-патрыятычнаму выхаванні

10.00-10.45

Спартыўная эстафета

“Рубеж”

VI-VIII,

Х клас

Стадыён

Ільючык А.З., кіраўнік па фізічным выхаванні

Удзел у раённым этапе абласнога конкурса “Твая хвіліна славы”

 

ЦТДіМ

10.30

Завадская Г.К., педагог – арганізатар

30.03.2023

Чацвер

9.00-9.45

Мерапрыемствы па класах

ІІ-VIII, Х  клас

Кабінет №11,7,1, 9, 14, 8, 13, 17

Класныя кіраўнікі

9.55-10.40

Спартыўная гульня “Раўненне на герояў”

 

ІІ-VIII, Х  клас

Стадыён

Банцэвіч У.А., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Удзел у раённых алімпіядах па вучэбным прадметам, турніры юных філолагаў

ІV-Х клас

Пінкавічская СШ

Купяцічская СШ

Курыльчык Н.М., намеснік дырэктара

31.03.2023

Пятніца 

9.00-9.45

Інфармацыйная перадача “Сяброўства без межаў і адлегласцей”

ІІ-VIII, Х  клас

Кабінет №8

Завадская Г.К., педагог – арганізатар

Наведванне МК “Брэсцкая крэпасць-герой”

І-ХІ клас

 

 

 

Завадская С.М., класныя кіраўнікі

9.55-10.40

Квэст-гульня “Спартыўныя надзеі Беларусі”

ІІ-VIII, Х  клас

Стадыён

Ільючык А.З., кіраўнік па фізічным выхаванні

01.04.2023

Субота

9.00-9.55

Конкурс “Продкі нашы слаўныя”

ІІ-VIII, Х  клас

Актавая зала

Завадская Г.К., педагог – арганізатар

9.50-10.30

Інфармацыйная перадача “Дзеці вайны: хто яны?”

ІІ-VIII, Х  клас

Кабінет №8

Кароль Р.В., кіраўнік па ваенна-патрыятычным выхаванні

10.50-11.35

Спартыўны перапынак “Няхай заўсёды будзе сонца”

ІІ-VIII, Х  клас

Стадыён

Ільючык А.З., кіраўнік па фізічным выхаванні

Удзел у раённым конкурсе юных мастроў “ИЗОбрази.бай” у рамках творчай лабараторыі “Скарбніца”

 

ЦТДіМ

10.30

Шапран І.І.

27.03.2023-01.04.2023

Экскурсіі ў рамках мерапрыемстваў Года міру і  стварэння

І-ХІ клас

 

Класныя кіраўнікі

свернуть

График проведения объединений по интересам на каникулах

развернуть

ГРАФІК ПРАВЯДЗЕННЯ

аб’яднанняў па інтарэсах

на 2022/2023 навучальны год

(27.03.2023 – 01.04.2023)

 

Дзень нядзелі

Назва аб’яднання

Час правядзення

Месца правядзення

Педагог

Панядзелак

Клаксон

9.55-10.40

Кабінет №7

Завадская А.А.

Цудоўны куфэрак

9.55-10.40

Кабінет №1

Шапран І.І.

Аўторак

Юны інспектар дарожнага руху

14.00-14.45

Кабінет №17

(тэрыторыя ўстановы адукацыі)

Кулеш Я.А.

Чацвер

Юрыдычная азбука

9.55-10.40

Кабінет №15

Хоміч Л.У.

Гейм-дызайнеры

9.55-10.40

Кабінет №16

Расцюшэўская А.В.

Субота

Экалагічны экспрэс

9.55-10.40

Кабінет №13

Сідарэвіч Н.А.

Вясёлыя ракеткі

9.00-9.45

9.55-10.40

Спартыўная зала

(І паверх)

Ільючык А.З.

Mix-stile

10.55-11.40

11.55-12.40

 

Камбінаваная майстэрня

(І паверх)

Хоміч М.І.

 

 

свернуть