Шестой школьный день

Планы мероприятий Отчеты по мероприятиям


Дорогие друзья!

     Каждый субботний день Вы можете провести в семье, с друзьями, посетить библиотеку.

   Мы предлагаем Вам провести субботний день в школе. Вашему вниманию здесь будет предложено:  

·         веселые спортивные эстафеты в спортзале;          

·         работа консультационного пункта социально-педагогической   службы;

·         работа в компьютерном кабинете;

·         cпортивные игры по интересам;  

·         конкурсные и развлекательные программы;

·         культурно-массовые мероприятия по группам – экскурсии, турпоходы, викторины, творческие мастерские и др.

   Приходите, мы ждём вас!

 

Порядок работы учреждения образования в шестой школьный день

развернуть

Распарадак работы

ДУА “Бабрыкоўская сярэдняя школа” Пінскага раёна

у шосты школьны дзень

  

 

Час работы

Установа адукацыі

9.00 – 14.00

 

Бібліятэка

9.00 – 13.00

Педагог сацыяльны

9.00 – 13.00

Пакой дзіцячых ініцыятыў

9.00 – 14.00

Спартыўная зала

8.30 – 13.30

Камбінаваная майстэрня

10.00-12.00

 

свернуть

План основных мероприятий в 6-й школьный день на 2019-2020 уч. год

развернуть

План работы ўстановы адукацыі ў шосты школьны дзень 

на 2019/2020 навучальны год

 

Дата

Пазакласныя мерапрыемствы

Работа

спартыўнай залы

Педагог – арганізатар

Педагог сацыяльны

Бібліятэка

Мая малая Радзіма

07.09

9.00-10.00

Квэст-гульня “Беларускі фальклор”

(I-V клас)

Шапран І.І.

10.00-11.00

Спартыўны турнір “Разам весялей”

(I – VIII клас)

12.00-13.00

Вясёлыя гульні

(I-VIII)

11.00-12.00

Краязнаўчае падарожжа “Зямля, дзе пачаўся твой лёс”

(VII – VIII клас)

 

9.00-10.00

Круглы стол “Я-частка малой Радзімы”

(VI-VIII клас)

11.00-12.00

Гульня-падарожжа “Мая старонка любая”

(I-VI клас)

Школа – тэрыторыя здароўя (да дня здароўя школьнікаў)

14.09

9.00-10.00

Гульня “Краіна здаровых звычак”

(I-V клас)

Хоміч Л.У.

10.00-11.00

Калейдаскоп спартыўных гульняў

(VII-VIII клас)

11.00-12.00

Спартыўныя гульні

(VI-VIII клас)

12.00-13.00

Гульня “Вясёлы мяч”

(I-VIII)

10.00-11.00

Квэст – гульня

“Я выбіраю здароўе”

(I – VI клас)

 

11.00-12.00

Кансультацыя для бацькоў “Прычыны ўзнікнення неўрозаў у дзяцей”

 

11.00-12.00

Гульня – падарожжа

“У госці да Доктара Айбаліта”

(I-V клас)

 

Кім быць?

21.09

9.00-10.00

Завочнае падарожжа “У свеце прафесій”

(I-V клас)

Канановіч Н.К.

 

10.00-11.00

Лёгкаатлетычны крос

 (VI-VIII)

11.00-12.00

Спартыўныя гульні

(I-VIII клас)

12.00-13.00

Спартыўнае свята

“Футбол чакае нас”

(I-VIII клас)

9.00-10.00

Гульнявая праграма

“Усе прафесіі важныя, усе прафесіі патрэбныя”

(I-V клас)

10.00-11.00

Кансультацыя для бацькоў “Выбар прафесіі – справа сур’ёзная”

10.00-11.00

Конкурс малюнкаў

“Я і мая будучая прафесія”

(I-V клас)

Моладзь, талент, поспех

28.09

9.00-10.00

Фестываль талентаў

(І – ХІ клас)

Курыльчык Н.М.

 

10.00-11.00

Спартыўная праграма “Імклівы мяч”

(V-VI клас)

12.00-13.00

Гульня “Хто хутчэй”

(I-IV клас)

10.00-11.00

Гульня  “Самая, самая…”

(I – IV клас)

10.00-11.00

Практыкум “Жыццё цудоўна!”

(VII-VIII клас)

 

11.00-12.00

Выстава-конкурс “У свеце прыгожага”

(I-IV клас)

Школа прававых ведаў

05.10

9.00-10.00

Гульня “Дрэва дазволаў і дрэва забарон”

(I – IV клас)

Вабішчэвіч А.П.

10.00-11.00

Малыя асеннія Алімпійскія гульні

(V-VIII клас)

11.00-12.00

Кубак школы па мятанню

(V-VIII) клас

12.00-13.00

Спартыўныя гульні

(I-VIII клас)

11.00-12.00

Вусны часопіс

“Я маю права”

(I – IV клас)

9.00.00-10.00

Прафілактычнае лато “Царствы Закон і Беззаконне”

(V-VIII клас)

10.00-11.00

Гульня “Аб чым гаворыць закон?”

(I-IV клас)

Школа – тэрыторыя здароўя

12.10

9.00-10.00

Гасцёўня “Мама – лепшае слова…”

(V-VIII клас)

Карпучык А.В.

 

11.00-13.00

Спартыўнае свята

“Багатырскія забавы”

(I-VIII клас)

 

9.00-10.00

Гульня-падарожжа

“Быць здаровым – быць паспяховым”

(I – IV клас)

 

11.00-12.00

Дзелавая гульня

“Праблемы залежнасцей”

(V-VIII клас)

9.00-10.00

Пазнавальная гульня “Цікава гуляем, сяброў выбіраем”

(I-IV клас)

Сямейны калейдаскоп

19.10

9.00-10.00

 Конкурсная праграма

“У здаровы целе – здаровы дух!”

(V-VII клас)

Курыльчык Н.М.

 

10.00-11.00

Спартыўны турнір “Будучыя алімпійцы”

(V-VIII клас)

11.00-12.00

Спартыўныя гульні

(I – IVклас)

12.00-13.00

“Усе на старт!”

(I-VIII клас)

10.00-11.00

Конкурс малюнкаў “Свет дзяцінства”

(I – IVклас)

 

10.00-11.00

Адкрыты фармат

“Шкодным звычкам – бой!”

(V-VIII клас)

10.00-11.00

Круглы стол

“Рэжым дня  - аснова жыцця чалавека”

(I-IV клас)

Моладзь, талент, поспех

26.10

9.00-10.00

Фестываль талентаў

(І-ХІ клас)

Курыльчык Н.М.

 

10.00-11.00

Лёгкаатлетычная падрыхтоўка

(V-VIII клас)

11.00-12.00

Спартыўныя гульні

(VI-VIII клас)

12.00-13.00

Конкурсная праграма

“Лоўкія, смелыя, умелыя”

(I-VIII клас)

10.00-11.00

Паэтычная гасцёўня

“Жывая сувязь з сэрцам…”

(I – IV клас)

10.00-11.00

Дыскусія з бацькамі “Узаемапаразуменне ў сям’і”

 

11.00-12.00

Літаратурная віктарына “Птушыны буквар”

(I-V клас)

Карысныя канікулы

02.11

9.00-10.00

Гульнёва-пазнаваўчая праграма

“Эрудыт-шоу”

(V-VIII клас)

Сідарэвіч Н.А.

 

11.00-13.00

Першынства школы па шашках

(I-VIII клас)

 

10.00-11.00

Конкурсная  праграма

“Няхай дарога будзе добрай!”

(V – VIII клас)

10.00-11.00

Кансультацыя для бацькоў “Як мы выхоўваем сваіх дзяцей: праблемы дысцыпліны”

9.00-10.00

Квэст-гульня

“Наша бяспека ў нашых руках”

(I-IV клас)

09.11

Мая малая Радзіма

 

09.00-10.00

Віктарына  “Наш край”

(I – V клас)

Банцэвіч А.І.

11.00-12.00

Першынства школы па шахматах

(V-VIII клас)

12.00-13.00

Спартыўныя гульні

(I-VIII клас)

10.00-11.00

Літаратурна-музычная гасцёўня “Зямля пад белымі крыламі”

(I – V клас)

 

9.00-10.00

Практыкум - разважанне “Аб жорсткасці і спачуванні”

(VI-VIII клас)

11.00-12.00

Інтэлектуальная гульня “Скарбы роднай мовы”

(I-IV клас)

Школа – тэрыторыя здароўя (да Сусветнага дня некурэння)

16.11

9.00-10.00

Гульнявая праграма “Будзем здаровы!”

(I-V клас)

Завадская С.М.

 

10.00-11.00

Спартыўнае свята “Разгонім рухамі ляноту”

(I-VIII клас)

12.00-13.00

Спартландыя “Хуткі, лоўкі, умелы”

(VI – VIII клас)

12.00-13.00

Інтэрактыўная гульня

“Я і маё здароўе”

(I – IV клас)

10.00-11.00

Круглы стол “Суд над шкоднымі звычкамі”

(V-VIII клас)

11.00-12.00

Гульня – падарожжа

“Казачны даведнік здароўя”

(I-V клас)

Экалагічнае асарці

23.11

9.00-10.00

Конкурсна-пазнавальная гульня

 “У свеце прыроды”

(I-V клас)

Кулеш Я.А.

 

10.00-12.00

Спаборніцтвы

“Вясёлыя старты”

(V-VIII клас)

12.00-13.00

Гульні-забавы

“Разам весела гуляць”

(I-VIII клас)

9.00-10.00

Турнір  “Наш дом – планета Зямля”

(VI – VIII клас)

Кансультацыя для бацькоў “Умацаванне здароўя, папярэджанне інфекцыйных захворванняў”

 

10.00-11.00

Экалагічная карусель

“Прырода просіць дапамогі”

(I-IV клас)

Моладзь, талент, поспех

30.11

9.00-10.00

Фестываль талентаў

(І – ХІ клас)

Курыльчык Н.М.

 

10.00-12.00

Спартыўная праграма

“Падарожжа ў краіну Спартландыю”

(V-VIII клас)

12.00-13.00

Спартыўныя гульні

“Мы хочам расці здаровымі!”

(I-VIII клас)

10.00-11.00

Гульня-падарожжа

 “Быць здаровым – быць паспяховым!”

(I – IV клас)

Кансультацыя для бацькоў

“Узаемаадносіны з іншымі людзьмі”

 

11.00-12.00

Гульня “Казачныя эстафеты”

(I-IV клас)

Сямейны калейдаскоп

07.12

 

9.00-10.00

Інтэлектуальна-пазнавальная гульня “Сямейны куфэрак”

(I-IV клас)

Ільючык А.З.

11.00-13.00

Унутрышкольныя спаборніцтвы па настольнаму тэнісу

(V-VIII клас)

10.00-11.00

Турнір “Кветкі жыцця”

(I-IV клас)

9.00-10.00

Інтэлектуальны турнір “Што? Дзе? Калі?”

(V – VIII клас)

11.00-12.00

Падарожжа “Бабуліны сакрэты”

(I-IV клас)

Школа – тэрыторыя здароўя

14.12

9.00-10.00

Гульня “Правы і казкі”

(I-VI клас)

Шапран І.І.

 

11.00-13.00

Першынства школы па валейболу

(VII-VIII клас)

11.00-12.00

Прафілактычнае лато “Царствы Закон і Беззаконне”

(I-IV клас)

9.00-10.00

Дзелавая гульня “Падлетак і правапарушэнні”

(V-VIII клас)

10.00-11.00

Практыкум

“Падарожжа Дзімы”

(I-IV клас)

 

Моладзь, талент, поспех

21.12

9.00-10.00

Фестываль талентаў

(I-XI клас)

Курыльчык Н.М.

 

10.00-12.00

Спартыўная праграма  “Гульні Добрай Волі ў нашай школе”

(V-VIII клас)

12.00-13.00

Спартыўныя гульні

(I-VIII клас)

10.00-11.00

Віктарына “Каб радасць людзям падарыць, трэба добрым і ветлівым быць”

(I – V клас)

10.00-11.00

Практыкум  “Я і маё будучае”

(VI-VIII клас)

11.00-12.00

Турнір

“Тут ажываюць спадчыны старонкі”

(VI-VIII клас)

Мая малая радзіма

28.12

9.00-10.00

Гульня-падарожжа “Славуты Палескі край”

(I-V  клас)

Сідарэвіч Н.А.

 

10.00-11.00

Спартыўнае свята “Усе на лыжы!”

(V-VI клас)

11.00-13.00

Спартыўныя гульні “Уперад! Да здароўя!”

(I-VIII клас)

10.00-11.00

Брэйн-рынг  “Вандроўка па родным краі”

(VII-VIII клас)

9.00-10.00

Кансультацыя з вучнямі “Як зняць эмацыянальнае напружанне?”

(VI-VIII клас)

10.00-11.00

Конкурс «Сцяжынкамі роднага краю»

(I-IV клас)

04.01

Карысныя канікулы

9.00-10.00

Віктарына “Хутчэй  адгадай”

Банцэвіч А.І.

(I-ІV клас)

 

10.00-11.00

Спартыўны турнір “Дзень рэкордаў

(VII-VIII клас)

11.00-13.00

Гульня

“Гуляй і перамагай”

(I-VIII клас)

10.00-11.00

Вусны часопіс “Зімовыя святы”

(I – VI клас)

9.00-10.00

Гульня “Мой выбар, мой шлях”

(V-VIII клас)

10.00-11.00

Гульнявая праграма

“Сапраўдны сябар”

(I-IV клас)

11.01

Экалагічнае асарці

9.00-10.00

Экалагічны турнір “Знаўцы прыроды”

(I – VІ клас)

Сідарэвіч Н.А.

11.00-12.00

Малыя зімовыя Алімпійскія гульні

(V-VIII)

12.00-13.00

Гульня “Вясёлы мяч”

(I-VIII клас)

10.00-11.00

Літаратурнае лато

“Па старонках экалагічных казак”

(I – VІ клас)

 

10.00-11.00

Гульнявы практыкум “Свет маіх захапленняў”

(VI-VIII клас)

11.00-12.00

Вандроўка

“У свет прыроды”

(I-IV клас)

Школа – тэрыторыя здарояў (да дня прафілактыкі грыпа)

18.01

9.00-10.00

Віктарына “Веру-не веру”

   

(I-IV клас)

Хоміч Л.У.

 

11.00-13.00

Спартландыя

 “Тата, мама, я – спартыўная сям’я” 

(I-VIII клас)

9.00-10.00

Конкурсная праграма “Здароўе – гэта самае каштоўнае”

(V-VIII клас)

10.00-11.00

 Гульнявы практыкум па міжасабовых адносінах у класе “Усе мы розныя”

(V-VIII клас)

10.00-11.00

 Гульня  “Ці ведаешь ты…?”

(I-IV клас)

Моладзь, талент, поспех

25.01

9.00-10.00

Фестываль талентаў

(I-XI клас)

Курыльчык Н.М.

 

11.00-12.00

Спаборніцтвы “Снежны снайпер”

(VIII клас)

12.00-13.00

Гульня  “Лыжныя гонкі”

(I – VIII клас)

10.00-11.00

Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе?   Калі?”

(I – VIII клас)

10.00-11.00

Кансультацыя для бацькоў

“Роля сям’і ў фарміраванні ЗЛЖ і адказных паводзін школьнікаў”

11.00-12.00

Літаратурнае лато «Па старонках казак»

(І-V клас)

Мая малая Радзіма

01.02

9.00-10.00

Конкурс “Я вырас тут і край мне гэты дарагі”

(І – VI клас)

Канановіч Н.К.

 

10.00-11.00

Вясёлыя старты

(I-IV клас)

12.00-13.00

Спартыўна-гульнёвая праграма”Быць здаровым здорава”

(I-VIII клас)

9.00-10.00

Гульня-падарожжа “Што Радзімай завём?”

(VII-VIII клас)

11.00-12.00

Практыкум “Стварэнне пазітыўных сяброўскіх адносін”

(IV-VIII клас)

11.00-12.00

Завочная экскурсія “Па старонках гісторыі Малой радзімы”

(I-III клас)

Школа – тэрыторыя здароўя (да дня прафілактыкі інфекцый)

08.02

9.00-10.00

Інтэлектуальнае кафэ “Ці модна быць здаровым?”

(I-IVклас)

Вабішчэвіч А.П.

11.00-13.00

Турнір  “Нас аб’ядноўвае спорт”

(I-VIII клас)

10.00-11.00

Конкурс “Вітаміны я люблю, быць здаровым я хачу”

(I – VI клас)

9.00-10.00

Кансультацыя для бацькоў і дзяцей

“Свет спакус”

(V-VIII клас)

10.00-11.00

Вусны часопіс

“Захавай сваё здароўе”

(VII-VIII клас)

Кім быць?

15.02

9.00-10.00

Гасцёўня “Прафесіі маёй сям’і”

(V-VII клас)

Карпучык А.В.

 

11.00-13.00

Эстафета “Дружна, смела, з аптымізмам за здаровы лад жыцця!”

(I-VIII клас)

9.00-10.00

Гульня – падарожжа “Компас у свет прафесій”

(I-IV клас)

10.00-11.00

Прафарыентацыйны практыкум

“Адказны выбар прафесіі”

(V-VIII клас)

10.00-11.00

Прафарыентацыйная гульня

“Пытанні Севы Чытайкіна”

(I-IV клас)

Экалагічнае асарці

22.02

9.00-10.00

Завочнае падарожжа “Музыка прыроды”

(I-V клас)

Курыльчык Н.М.

 

10.00-11.00

Вясёлыя гульні

(VI-VIII)

11.00-13.00

Першынства школы па лыжных гонках

(I-VIII клас)

9.00-10.00

Свая гульня “Экалагічны марафон”

(VI-VIII клас)

10.00-11.00

Кансультацыя для бацькоў

“Выхаванне дзіцяці ў няпоўнай сям’і”

 

10.00-11.00

Конкурс малюнкаў “Птушыны домік”

(I-V клас)

Моладзь, талент, поспех

29.02

9.00-10.00

Фестываль талентаў

 (І – ХІ клас)

Курыльчык Н.М.

 

11.00-13.00

Гульня-спаборніцтва

“Алімпійскі каламбур”

(I-VIII клас)

10.00-11.00

КТС “Творчая майстэрня”

(V-VIII клас)

11.00-12.00

Кансультацыя для бацькоў “Дзіцячая трывожнасць”

 

 

10.00-11.00

Конкурс творчых ідэй “Чароўны свет фантазіі”

(I-IV клас)

Школа – тэрыторыя здароўя (да Міжнароднага дня барацьбы з наркотыкамі)

07.03

9.00-10.00

Віртуальнае падарожжа

“Лёгка быць здаровым!”

(I – VI клас)

Завадская С.М.

 

11.00-13.00

Унутрышкольныя спаборніцтвы па міні-футболу

(I-VIII клас)

9.00-10.00

Марафон  “Вітамінная азбука”

(V-VIII клас)

11.00-12.00

Вусны часопіс“Дзякуй, я ўстрымаюся!”

(V-VIII клас)

10.00-11.00

Поле цудаў “Здаровым быць здорава”

(I-IV клас)

Сямейны калейдаскоп

14.03

9.00-10.00

Вусны часопіс “Куфэрак сямейных традыцый”

(I-VI клас)

Кулеш Я.А.

 

10.00-11.00

Калейдаскоп спартыўных гульняў

(V-VIII клас)

11.00-12.00

Гульня “Вясёлы заапарк”

(I-IV клас)

9.00-10.00

Гульнявы калейдаскоп “Цікава гуляем, сяброў выбіраем!”

(VII-VIII клас)

10.00-11.00

Віктарына “У кругу сям’і”

(I-VI клас)

10.00-11.00

Сямейная гасцёўня

“Мая сям’я. Мой род”

(VII-VIII клас)

Школа прававых ведаў

21.03

9.00-10.00

Гульня  “Прававы калейдаскоп”

(I-VI клас)

Ільючык А.З.

 

10.00-11.00

 Спаборніцтвы

“Алімпійскія надзеі”  

(V-VIII клас)

 

 

10.00-11.00

Гульня  “Прававая эстафета”

(I-IV клас)

11.00-12.00

Кансультацыя для бацькоў

“Уплыў сямейных адносін на паспяховасць дзіцяці”

11.00-12.00

Конкурс малюнкаў “Правы і дзеці”

(I-IV клас)

Моладзь, талент, поспех

28.03

9.00-10.00

Фестываль талентаў

(І – ХІ клас)

Курыльчык Н.М.

 

11.00-13.00

Спартыўная баталія

“Вясенняя эстафета”

(V-VIII клас)

 

10.00-11.00

Вусны часопіс

“Сакрэты прыгожасці і здароўя””

(I – VI клас)

12.00-13.00

Інфармацыйны часопіс

“Свет дабрыні”

(V-VI клас)

11.00-12.00

Літаратурная гасцёўня “Чытаем разам”

(I-IV клас)

Карысныя канікулы

04.04

9.00-10.00

Гульня “Загадай-адгадай”

(I-VІ клас)

Сідарэвіч Н.А.

 

 

10.00-11.00

Малыя веснавыя Алімпійскія гульні

(VI-VIII клас)

11.00-13.00

Першанства школы па лёгкай атлетыцы па праграме міжнароднай федэрацыі лёгкай атлетыкі “Kids Athletics”

(I-V клас)

9.00-10.00

Забаўляльная праграма

“Калі вы ветлівы”

(V-VIII клас)

11.00-12.00

Групавая кансультацыя

 “Адказны за будучае”

(VI-VIII клас)

10.00-11.00

Гульнёвая праграма

“Гэтыя забаўныя жывёлы”

(I-VІ клас)

Школа – тэрыторыя здарояў (да Міжнароднага дня здароўя)

11.04

9.00-10.00

Завочная экскурсія  “На лясной палянцы”

(I-IV клас)

Шапран І.І.

            11.00-13.00

Спартыўная гульня “Вясёлы старт з мячом”

(I-VIII клас)

9.00-10.00

Віктарына “Мая любімая пара года”

(V-VI клас)

10.00-11.00

Кансультацыя для бацькоў і дзяцей

“Інтэрнэт у сучасным свеце”

10.00-11.00

Турнір знаўцаў “Разумнікі і разумніцы”

(I-VIII клас)

Сямейны калейдаскоп

18.04

9.00-10.00

Гасцёўня  “Эстафета пакаленняў”

(I-IV клас)

Хоміч Л.У.

11.00-12.00

Гульня “Паміж двух вогнішч”

(V-VIII клас)

 

10.00-11.00

Забаўляльная гульня

“Поле цудаў”

(V-VIII клас)

9.00-10.00

Групавая кансультацыя

“Сямейныя каштоўнасці сучаснай сям’і”

(V-VIII клас)

10.00-11.00

Конкурсная праграма “ У свеце казак”

(I-IV клас)

Моладзь, талент, поспех

25.04

9.00-10.00

Фестываль талентаў

(І-ХІ клас)

Курыльчык Н.М.

 

12.00-13.00

Спартыўная эстафета

“Перадай хутчэй”

(I-VIII клас)

10.00-11.00

Гульня “Дарогаю дабра”

(I – VI клас)

11.00-12.00

Кансультацыя

“Творчы падыход – прыступка да поспеху”

(I-VIII клас)

10.00-11.00

Гульня-віктарына

“Чамучкі пытаюцца”

(VII-VIII клас)

Мая малая Радзіма

02.05

9.00-10.00

Вандроўка “Лічбы на далоні”

(I-IV клас)

Канановіч Н.К.

11.00-13.00

Спартыўная эстафета

“Юныя алімпійцы”

(I-VIII клас)

10.00-11.00

Гульня-віктарына “Алея герояў”

(I-VIII клас)

10.00-11.00

Кансультацыя для бацькоў “Хлусня. Чаму дзіця гаворыць няпраўду?”

9.00-10.00

Конкурс малюнкаў

“Нам ёсць чым ганарыцца”

(V-VIII клас)

Школа – тэрыторыя здароўя

16.05

9.00-10.00

Гульня “Што такое добра і што такое дрэнна”

(I – VI клас)

Вабішчэвіч А.П.

 

 

10.00-11.00

Малыя Алімпійскія гульні. Закрыццё.

(I-VIII клас)

12.00-13.00

Спартыўнае свята, прысвечанае заканчэнню навучальнага года

(I-VIII клас)

11.00-12.00

Гульнявая праграма

“Сакрэты доктара Вады”

(V-VIII клас)

9.00-10.00

Гульня “Вы - рызыкуеце”

(VII-VIII клас)

11.00-12.00

Вусны часопіс

“Сямейны альбом”

(I-IV клас)

Моладзь, талент, поспех

23.05

9.00-10.00

Фестываль талентаў

(І – ХІ клас)

Курыльчык Н.М.

 

12.00-13.00

Спартыўны перапалох

(I-VIII клас)

 

11.00-12.00

Падарожжа “Востраў Інтарэсаў”

(I – VI клас)

10.00-11.00

Круглы стол

“Бяспечныя канікулы.Культура паводзін”

(V-VIII клас)

10.00-11.00

Практыкум “Вучымся быць адказнымі”

(I-IV клас)

Карысныя канікулы

30.05

10.00-11.00

Падарожжа “Карысныя канікулы”

(V-VII клас)

Завадская Г.К.

11.00-13.00

Вясёлыя старты

(I-VIII клас)

 

11.00-12.00

Турнір “Свет маіх захапленняў”

(I-IV клас)

11.00-12.00

Конкурс “Урокі бяспекі”

(V-VIII клас)

12.00-13.00

Гульня “Дарожная азбука”

(I-IV клас)

 

 

 

свернуть

График проведения факультативных занятий

развернуть

Графік правядзення

факультатыўных заняткаў

 

Назва  факультатыва

Клас

Месца правядзення

Час

Асновы сямейнага жыцця

ІХ

Кабінет №9

12.00

 

свернуть

Общественно полезный труд

развернуть
9 класс 10.50-11.35
9 класс 11.45-12.30
свернуть

График работы объединений по интересам

развернуть

Графік работы

аб’яднанняў па інтарэсах

у шосты школьны дзень  

Назва  аб’яднання

Час работы

Месца правядзення

"Юны выратавальнік пажарны"

09.00 – 09.45

кабінет №9

Міх-stile

9.55-10.40

10.55-11.40

камбінаваная майстэрня

 "Экалагічны экспрэс"

11.55 - 12.40

кабінет №13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

График занятости спортивного зала

развернуть

Графік занятасці

спартыўнай залы

у шосты школьны дзень

 

Від дзейнасці

Час работы

Адказны

Спартыўныя гульні

8.30-9.00

Банцэвіч У.А., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Лёгкаатлетычная падрыхтоўка

(VII – IX клас)

9.00-10.00

Лёгкаатлетычная падрыхтоўка

(II – VI клас)

10.00-11.00

Спартыўныя гульні

11.00-13.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

График занятости кабинета информатики в шестой школьный день

развернуть

Графік занятасці

кабінета інфарматыкі

у шосты школьны дзень

Час работы

Від дзейнасці

9.00-9.45

Факультатыўныя заняткі

9.55-10.40

Факультатыўныя заняткі

10.55-11.40

Аб’яднанне  па інтарэсах

11.55-12.40

Работа на адукацыйнай платформе

Effor.by

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

График занятости кабинета информационных технологий

развернуть

 

Графік занятасці

кабінета інфармацыйных тэхналогій

у шосты школьны дзень

Час работы

Від дзейнасці

9.00-9.45

Выхаваўчыя мерапрыемствы/

факульт. заняткі

9.55-10.40

Выхаваўчыя мерапрыемствы/

факульт. заняткі

10.55-11.40

Аб’яднанне  па інтарэсах

11.55-12.40

Работа на адукацыйнай платформе

Effor.by

 

 

свернуть