Оздоровительный лагерь

Режим работы лагеря

развернуть

 

РЭЖЫМ ДНЯ

АЗДАРАЎЛЯЛЬНАГА ЛАГЕРА “КАРУСЕЛЬ” 

 з дзённым прабываннем дзяцей

 

Збор дзяцей, зарадка

08.30-9.00

Ранішняя лінейка

9.00-9.15

Сняданак

9.30-10.00

Мерапрыемства ў атрадах, культурна-масавыя мерапрыемствы.Работа аб’яднанняў па інтарэсах

10.00-11.30

Фізкультурна-аздараўляльныя мерапрыемствы

11.30-13.00

Абед

13.00-14.00

Пасляабедзенны дзенны сон (ці адпачынак)

14.00-15.30

Полудзень

15.30-16.00

Вынікі дня, адыход дамоў

16.00

 

 



свернуть

План мероприятий оздоровительного лагеря

развернуть

План работы школьнага аздараўленчага лагера “Карусель” з дзённым прыбываннем на перыяд з 02.06.2021 па 22.06.2021  года

 

Дата

Мерапрыемства

Час, месца правядзення

Удзельнікі

Адказны

02.06

Серада Дзень 1 «Адкрывае лагер дзверы!»

 

 

Святочная лінейка “Нашы сімвалы – наш гонар”

 

10.00-10.45 прышкольная пляцо

Атрад “Чэмпіёны”

Атрад “Сябры”

Карпучык А.В.

 

 

Курыльчык Н.М.

Прафілактычнае кафэ "Бяспечнае паводзіны ў лагеры, на дарозе, дома"

 

 

10.45-11.30 кабінет №1

кабінет №8

 

Атрад “Чэмпіёны”,

Атрад “Сябры”

Карпучык А.В.

 

 

Курыльчык Н.М.

Спартыўнае свята “Спартыўны калейдаскоп”

 

 

 

11.30-12.15

Стадыён

Атрад “Чэмпіёны”

Атрад “Сябры”

 

Банцэвіч У.А, Ільючык А.З.

 

 

 

 

Гульня “Краіна здароўя”

Віктарына “Пра здароўе ад А да Я”

 

12.15-13.00

Кабінет №1 Кабінет №8

Атрад “Чэмпіёны”

Атрад “Сябры”

 

 

Хоміч Л.У.

 

Карпучык А.В.

Спартыўная мазаіка “Складаемыя здароўя”

14.00-14.45

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Сябры”

Банцэвіч У.А

Ціхія гульні на свежым паветры

14.45-15.30

Атрад “Сябры”

Карпучык А.В.

03.06

Чацвер

Дзень 2

“Эпідэміялагічны рэжым мы выконваем, усіх ад бяды засцерагаем”

 

Віктарына «Што такое бяспека

10.00-10.45 Кабінет №1

Атрад “Чэмпіёны”

Хоміч Л.У.

Конкурс «Раз-два-тры словы гавары»

10.00-10.45

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Шэпялевіч Г.М.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах “Вясёлыя ракеткі”

 

“Юны пажарны выратавальны”

10.45-11.30

 

 

Спартыўная зала

Кабінет №7

 

 

 

 

Ільючык А.З.

 

Завадская А.А.

Прагляд і абмеркаванне мультфільмаў

"Простыя правілы бяспекі" (вірусы)

11.30-12.15

Кабінет №16

Атрад “Сябры”

Шэпялевіч Г.М.

Спартландыя “Мы стартуем”

11.30-12.15

Стадыён

Атрад “Чэмпіёны”

Банцэвіч У.А.

 

Прагляд і абмеркаванне мультфільмаў

"Залатыя правілы здароўя" 

12.15-13.00

Кабінет №16

Атрад “Чэмпіёны”

Завадская А.А..

Школа здароўя “Дарога да здароўя”

12.20-13.00

Кабінет №8

 

Атрад “Сябры”

Ільючык А.З.

Спартыўная віктарына “Прыступкі да здароўя”

14.00-14.45 Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Сябры”

Банцэвіч У.А.

Гульня-віктарына “Зялёная аптэка”

14.45-15.30

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Шэпялевіч Г.М.

04.06.

Дзень 3

Пятніца

Дзень "Малая Радзіма - вялікая будучыня»

Экскурсія (віртуальная экскурсія) "Кветкавая паляна Радзімы"

10.00-10.45

Атрад “Чэмпіёны”

Завадская А.А.

Спартыўнае спаборніцтва «Жвавы мяч кінуўся ў скач»

10.00-10.45

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Сябры”

Банцэвіч У.А.

Эстафета “Самы хуткі”

11.30-12.15

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Чэмпіёны”

Ільючык А.З.

Відэаэкскурсія з элементамі віктарыны "Малая радзіма кавалачак вялікі”

10.45-11.30

Кабінет №16

Атрад “Сябры”

Хоміч М.І.

Конкурс малюнкаў “Дом, у якім я жыву”

11.30-12.15

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Хоміч М.І.

Экскурсія ў школьны музейны пакой “Пазнаю малую радзіму”

10.45-11.30

Кабінет №1

Атрад “Чэмпіёны”

Курыльчык Нат.М.

Спартыўныя спаборніцтвы “Хто хутчэй?”

12.15-13.00

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Чэмпіёны”

Банцэвіч У.А.

Вусны часопіс “Чытаем вуліцы як кнігі”

12.15-13.00

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Хоміч М.І..

 

КТС “Майстэрня добрых спраў”

14.00-14.45

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Хоміч М.І.

Алімпійская віктарына “Беларускія надзеі спорту”

14.45-15.30

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Сябры”

Банцэвіч У.А.

05.06.

Субота

День 4

“Мая зямля – зялёны дом”

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

”Шахматная карусель”

“Экалагічны экспрэс”

“Крэатыў”

 

Mix-stile

10.00-10.45

 

 

Шахматны клас

Кабінет №13

Актавая зала

Камбінаваная майстэрня

 

 

 

 

Банцэвіч У.А.

 

Сідарэвіч Н.А.

 

КарпучыкА.В.

 

Хоміч М.І.

 

Экскурсія ў Малаплотніцкае лясніцтва “Жыві лес!”

10.45-12.15

Атрад “Чэмпіёны”, “Атрад “Сябры”

Завадская Г.К.

Кулеш Я.А.

Спартыўныя спаборніцтвы “У здаровым целе – здаровы дух”

12.15-13.00

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Чэмпіёны”

Банцэвіч У.А.

Сустрэча пад кніжным парасонам “Чырвоная кніга Беларусі”

12.15-13.00

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Кулеш Я.А.

Творчая майстэрня “Атэль для казюрак”

12.15-13.00

Кабінет №1

Атрад “Чэмпіёны”

Завадская Г.К.

Экалагіная экаакцыя “Птушыная сталова”

14.00-14.45

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Кулеш Я.А.

Рухомыя гульні на свежым паветры

14.45-15.30

Стадыён (спартыўная зала)

Атрад “Сябры”

Кулеш Я.А.

07.06

Дзень 5

Панядзелак

«МЫ за ЗЛЖ»

Турыстычнае мнагабор'і «Турысты - здароўя прапагандысты»

10.00-10.45

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Чэмпіёны”

Ільючык А.З.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

“Гейм-дызайнеры”

 

“Юны інспектар дарожнага руху”

10.45-11.30

 

 

Кабінет №16

Кабінет № 13

 

 

 

 

Расцюшэўская

А.В.

Кароль Р.В.

Спартыўная гадзіна “Багатырскія забавы”

11.30-12.15

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Сябры”

Банцэвіч У.А.

Гадзіна малявання “Здароўе і спорт

11.30-12.15

Кабінет №8

Атрад “Чэмпіёны”

Завадская А.А.

Танцавальная праграма “Танцую я, танцуеш ты, танцуем мы”

12.15-13.00

Актавая зала

Атрад “Сябры”

Завадская С.М.

Гадзіна здароўя “Пастава – аснова прыгожай паходкі”

12.15-13.00

Кабінет №1

Атрад “Чэмпіёны”

Завадская А.А.

Спартыўны рынг “Бяры прыклад з нас”

14.00-14.45

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Сябры”

Банцэвіч В.А.

Рухомыя (ціхія) гульні на свежым паветры

14.45-15.30

Стадыён (кабінет №8)

Атрад “Сябры”

Завадская С.М.

08.06.

Аўторак

Дзень 6

“Праектуем разам”

Конкурс “Лагер будучага”

10.00-10.45

Кабінет №1

Атрад “Чэмпіёны”

Карпучык А.В.

Віктарына “Сімвалы беларускіх гарадоў”

10.00-10.45

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Курыльчык Н.М.

Спаборніцтва “Скачам, гуляем, здароўю памагаем”

10.45-11.30

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Чэмпіён”

Ільючык А.З.

Конкурс “Беларусь-міні”

10.45-11.30

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

 

Творчая майстэрня “Упрыгожым роднае сяло”

12.15-13.00

Кабінет №1

Атрад “Чэмпіёны”

Карпучык А.В.

Міжатрадны конкурс малюнкаў на асфальце “Зямля пад белымі крыламі”

11.30-12.15

Прышкольная тэрыторыя

Атрад “Чэмпіёны”Атрад “Сябры”

Карпучык А.В.

 

Курыльчык Н.М.

Турнір “Дарога да здароўя”

12.15-13.00

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Сябры”

Курыльчык Н.М.

 КТС “Паперная цацка”

 

14.00-14.45

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Курыльчык Н.М.

Рухомыя гульні

14.45-15.30

(стадыён)

Атрад “Сябры”

Ільючык А.З.

09.06

Серада

Дзень 7

“Міжнародны дзень сяброў”

КТС "Вясёлыя далонькі" (агульнаатрадны плакат-малюнак)

 

10.00-10.45

Кабінет №1

Атрад “Чэмпіёны”

Сідарэвіч Н.А.

Конкурс малюнка "Дружба гэта"

10.00-10.45

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Кулеш Я.А.

Квэст-гульня “Прававая акадэмія”

10.45-11.30

Кабінет №1

Атрад “Чэмпіёны”

Сідарэвіч Н.А.

Практыкум “Дарогай дабрыні”

10.45-11.30

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Кулеш Я.А.

Спартыўнае свята з элементамі флэшмобу "Сябар у бядзе не кіне»

 

11.30-12.15

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Чэмпіёны”Атрад “Сябры”

Ільючык А.З.

 

Банцэвіч У.А.

Азбука здароўя “Як абараніцца ад насякомых?”

12.15-13.00

Кабінет №1

 

Атрад “Чэмпіёны”

Сідарэвіч Н.А.

Школа бяспекі “Правілы паводзін у экстэмальных сітуацыях”

12.15-13.00

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Кулеш Я.А.

Заняткі па інтарэсах

14.00-14.45

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Кулеш Я.А.

Гадзіна бяспечнага футболу

14.45-15.30

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Сябры”

Банцэвіч У.А.

10.06

Чацвер

Дзень 8

"Бяспека вышэй за ўсё»

 

Віктарына “Правілы дарожныя знаць патрэбна кожнаму”

10.00-10.45 Кабінет №1

Атрад “Чэмпіёны”

Завадская А.А.

Экалагічная гульня-турнір “Што? Дзе? Калі?”

10.00-10.45

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Завадская С.М.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах “Вясёлыя ракеткі”

“Юны пажарны выратавальны”

10.45-11.30

 

 

Стадыён

Кабінет №7

 

 

 

 

Ільючык А.З.

Завадская А.А.

 Практыкум “Формула здаровага лета “

11.30-12.15

Кабінет №16

Атрад “Сябры”

Завадская С.М.

Спартландыя “Хуткія, лоўкія, смелыя”

11.30-12.15

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Чэмпіёны”

Ільючык А.З.

 Гадзіна здароўя “Абарані сябе ад вірусаў”

 

12.15-13.00

Кабінет №16

Атрад “Чэмпіёны”

Завадская А.А.

Спартыўныя спаборніцтвы “Заалагічныя забегі”

12.30-13.00 Спартыўная зала (стадыён)

 

Атрад “Сябры”

Банцэвіч У.А.

Віктарына “У школе дарожных навук”

14.00-14.45 Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Сябры”

Завадская С.М.

Рухомыя гульні на свежым паветры

14.45-15.30

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Завадская С.М.

11.06

Пятніца

Дзень 9

“Няма ў свеце прыгажэй радзімы маёй”

Экскурсія  ў Мотальскі музей народнай творчасці 

10.00-13.00

Атрад “Чэмпіёны”

Атрад “Сябры”

Курыльчык Нат.М.

Карпучык А.В.

Гульня “Пацехі і забавы беларусаў”

14.00-14.45

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Карпучык А.В.

 Фотаконкурс “Гэта мая радзіма”

14.45-15.30

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Карпучык А.В.

12.06

Субота

Дзень 10

“Дзякуй салдатам Перамогі, што не ведаем вайны”

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

“Шахматная карусель”

 “Экалагічны экспрэс”

“Крэатыў”

 

Mix-stile

10.00-10.45

 

 

Шахматны клас

Кабінет №13

Актавая зала

Камбінаваная майстэрня

 

 

 

 

Банцэвіч У.А.

 

Сідарэвіч Н.А.

 

КарпучыкА.В.

 

Хоміч М.І.

 

Конкурс малюнкаў “Вайна вачыма дзяцей”

10.45-11.30

Атрад “Чэмпіёны”

Завадская Г.К.

 

КТС “Абеліск”

10.45-11.30

Атрад “Сябры”

Кулеш Я.А.

Спартландыя “Хутчэй! Вышэй! Мацней!”

11.30-12.15

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Чэмпіёны”

 Банцэвіч У.А.

Гульня “Шчаслівы выпадак”

11.30-12.15

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

 Кулеш Я.А.

Гульня-спаборніцтва “Два капітаны”

12.15-13.00

Кабінет №1

Атрад “Чэмпіёны”

 Завадская Г.К.

Спартыўнае спаборніцтва “Футбол – гэта здароўе”

12.30-13.00

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Сябры”

Банцэвіч У.А.

Прагулка-даследаванне “Мая вёска”

14.00-15.30

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

 Кулеш Я.А.

14.06

панядзелак

Дзень 11

“Прырода – наш дом, мы гаспадары ў ёй”

Экалагічны рынг “Станем сябрамі прыроды”

10.00-10.45

Кабінет №1  

Атрад “Чэмпіёны”

Сідарэвіч Н.А.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

“Гейм-дызайнеры”

 

“Юны інспектар дарожнага руху”

10.45-11.30

 

 

Кабінет №16

Кабінет № 13

 

 

 

 

Расцюшэўская

А.В.

Кароль Р.В.

Конкурсная эстафета “Хто хутчэй”

11.30-12.15

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Чэмпіёны”

Банцэвіч У.А.

Экалагічная віктарына "Запаведнікі і пушчы Беларусі" з элементамі віртуальнай экскурсіі па Белавежскай пушчы (спасылка https://atmasfera.by/all/bel-puscha.html)

 

11.30-12.15

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Хоміч Л.У.

 

Экалагічная спартландыя

12.30-13.00

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Сябры”

Ільючык А.З.

Практыкум “Як заберагчыся ад сонечнага апёку?”

12.15-13.00

Кабінет №1

Атрад “Чэмпіёны”

Сідарэвіч Н.А.

Гульнявая прагулка “Каледаскоп рухомых гульняў”

14.00-14.45

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Сябры”

Банцэвіч У.А

Рухомыя (ціхія) гульні на свежым паветры

14.45-15.30

Стадыён (кабінет №8)

Атрад “Сябры”

Хоміч Л.У.

15.06

Аўторак

Дзень 12

“Сям’я разам – душа на месцы

Калаж “Мая сям’я – мая радасць”

10.00-10.45

Кабінет №1

Атрад “Чэмпіёны”

Завадская А.А.

Конкурс  “Я+Я=сям’я”

10.00-10.45

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Завадская С.М.

Спаборніцтвы “Разам весялей”

10.45-11.30

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Чэмпіён”

Ільючык А.З.

Гульня “Вітамінкі з карзінкі”

10.45-11.30

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Завадская С.М.

Спартыўная мазаіка “Мастацтва быць здаровым”

12.15-13.00

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Сябры”

Ільючык А.З.

Мульціплікацыйны калейдаскоп “Дружба”

11.30-12.15

Кабінет №16

Атрад “Чэмпіёны”

Завадская А.А.

Кніжнае кафе “З думай пра родных”

12.15-13.00

Прышкольная тэрыторыя (бібліятэка)

Атрад “Чэмпіёны”  

Завадская А.А.

Літаратурны брыфінг “Спытай у героя кнігі»

11.30-12.15

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Завадская С.М.

Эрудыт-лато “З кнігай пра прафесіі”

 

14.00-14.45

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Завадская С.М.

Рухомыя гульні на свежым паветры

14.45-15.30

Кабінет №8

(стадыён)

Атрад “Сябры”

Ільючык А.З.

16.06

Серада

День13

“Лета на карысць”

Конкурс вырабаў з другаснай сыравіны "Карыснае з непатрэбнага"

10.00-10.45

Кабінет №1

Атрад “Чэмпіёны”

Карпучык А.В.

Інтэлектуальны квэст "Сонца, паветра і вада-нашы лепшыя сябры!"

10.00-10.45

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Курыльчык Н.М.

Віктарына “Правазнайка”

10.45-11.30

Кабінет №1

Атрад “Чэмпіёны”

Карпучык А.В.

Акцыя “Чысціні і парадку -  так”

12.15-13.00

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Курыльчык Н.М.

Эстафета “На старты запрашае лета”

 

11.30-12.15

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Чэмпіёны

Ільючык А.З.

Падарожжа “Прававыя лабірынты”

11.30-12.15

Кабінет №8

 

Атрад “Сябры”

Курыльчык Н.М.

Віктарына “Казка – у жыцці падказка”

12.15-13.00

Кабінет №1

 

Атрад “Чэмпіёны”

Карпучык А.В.

Спартыўныя спаборніцтвы “Сабірайся дзетвара – пачынаецца гульня”

10.45-11.45

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Банцэвіч У.А.

Заняткі па інтарэсах

14.00-14.45

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Курыльчык Н.М.

Гульні па інтарэсах

14.45-15.30

Спартыўная зала (стадыён)

 

Атрад “Сябры”

Банцэвіч У.А.

17.06.

Чацвер

Дзень 14

“Сцяжынкамі роднага краю”

Работа аб’яднанняў па інтарэсах “Вясёлыя ракеткі”

 

“Юны пажарны выратавальны”

10.00-10.45

 

 

Спартыўная зала

Кабінет №7

 

 

 

 

Ільючык А.З.

 

Завадская А.А

Экскурсія ў гісторыка-краязнаўчы музей ДУА “Лагішынская сярэдняя школа” Пінскага раёна

10.45-13.00

Атрад “Чэмпіёны ”Атрад “Сябры”

Сідарэвіч Н.А.

 

Хоміч Л.У.

Віртуальная экскурсія “Дарогамі памяці – дарогамі міру”

14.00-14.45

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

 Хоміч Л.У.

18.06.

Пятніца

Дзень 15

“Здароваму усё здорава”

Конкурс санбюлетэней “У царстве гігіены”

 

10.00-10.45

Кабінет №1

Атрад “Чэмпіёны”

 

 Завадская А.А.

Музычная гадзіна “Вянок беларускіх песень”

10.00-10.45

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Кулеш Я.А.

Турнір “Залатая шашка”

10.45-11.30

Шахматны клас

Атрад “Чэмпіёны”

 Банцэвіч У.А.

Квэст-гульня " Х-фактар" (накіравана на фарміраванне культуры бяспечнай жыццядзейнасці)

 

10.45-11.30

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Кулеш Я.А.

Конкурс інсцэніровак “Ажыві кнігу”

11.30-12.15

Кабінет №1 Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Чэмпіёны”

Завадская А.А.

Турнір “Вясёлыя спаборніцтвы”

11.30-12.15

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Сябры”

Ільючык А.З.

 Дыялог “Жыццёвыя каштоўнасці"

12.15-13.00

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Кулеш Я.А.

Эрудыт-лато“Здаровае харчаванне”

12.15-13.00

Кабінет №1

Атрад “Чэмпіёны”

Завадская А.А.

Мультыплікацыйны калейдаскоп “Краіна Здароўя”

14.00-14.45

Кабінет №16

 

Атрад “Сябры”

Кулеш Я.А.

 

Рухомыя гульні на свежым паветры

14.00-14.45

Кабінет №16

Атрад “Сябры”

Ільючык А.З.

19.06.

суббота

Дзень 16

“Край мой – Беларусь”

 

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

 “Экалагічны экспрэс”

“Крэатыў”

 

Mix-stile

10.00-10.45

 

 

Кабінет №13

Актавая зала

Камбінаваная майстэрня

 

 

 

 

Сідарэвіч Н.А.

 

Карпучык А.В.

 

Хоміч М.І.

 

Музычна-экалагічная гасцёўня “Беражы прыроду Беларусі”

11.30-12.15

Кабінет №1

Атрад “Чэмпіёны”

Завадская Г.К.

 

Брэйн-рынг “Кветкі – прыгажосць зямлі”

10.45-11.30

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Кулеш Я.А.

 

Спартыўная гульня “На старт”

10.45-11.30

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Чэмпіёны”

Банцэвіч У.А.

Акварэльнае фэнтазі “На грэбні хвалі” (конкурс малюнкаў у тэхніцы “кляксаграфія”)

11.30-12.15

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

 Кулеш Я.А.

 

Гульня-падарожжа “Па слядах казачных герояў”

12.15-13.00

Кабінет №1

Атрад “Чэмпіёны”

Завадская Г.К.

Гульня-спаборніцтва “Казачная спартландыя”

12.15-13.00

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Сябры”

Банцэвіч У.А.

Фотабанк “Дружбы яркія моманты”

14.00-14.45

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

 Кулеш Я.А.

Ціхія гульні на свежым паветры

14.45-15.30

Стадыён (спартыўная зала)

Атрад “Сябры”

Кулеш Я.А.

21.06.

Панядзелак

Дзень 17

“Вясёлы дзянёк”

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

“Гейм-дызайнеры”

 

“Юны інспектар дарожнага руху”

10.45-11.30

 

 

Кабінет №16

Кабінет № 13

 

 

 

 

Расцюшэўская

А.В.

Кароль Р.В.

 

Спаборніцтва “Алімпійскія атракцыёны”

11.30-12.15

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Сябры”

Банцэвіч У.А.

КАМ (конкурс акцёрскага майстэрства) “Хай пануе клаўнада”

11.30-12.15

Кабінет №8

Атрад “Чэмпіёны”

 Карпучык А.В.

Смех-тайм “Касцюм наадварот”

12.15-13.00

Актавая зала

Атрад “Сябры”

 Сідарэвіч Н.А.

Эстафеты з абручамі і мячом “Перакаці поле”

10.00-10.45 Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Чэмпіёны”

 Ільючык А.З

Сустрэча з бібліятэкарам “Юбілейныя даты беларускіх пісьменнікаў”

10.00-10.45

Бібліятэка

Атрад “Сябры”

Дабярчук Н.М.

Інтэрактыўны шоу-мюзікл “Маленькая спічка – вялікая бяда”  

14.00-14.45

 Актавая зала

Атрад “Сябры”

 Сідарэвіч Н.А.

Рухомыя (ціхія) гульні на свежым паветры

14.45-15.30

Стадыён (кабінет №8)

Атрад “Сябры”

Сідарэвіч Н.А.

22.06

Аўторак

Дзень 18

“Іх подзвігі ў нашай памяці”

 

Літаратуратурна-музычная кампазіцыя “Даўно закончылася вайна”

10.00-10.45

Кабінет №1

Атрад “Чэмпіёны”

Хоміч Л.У.

Завочнае падарожжа “Яны засталіся на той вайне” (аповед пра воінаў Піншчыны)

10.00-10.45

Кабінет №8

Атрад “Сябры”

Завадская С.М.

Спартыўнае спаборніцтва “Юны абаронца”

10.45-11.30

Спартыўная зала (стадыён)

Атрад “Чэмпіён”

Банцэвіч У.А.

Праглад кінафільма “Дзяўчынка шукае бацьку”

10.45-11.30

Кабінет №16

Атрад “Сябры”

Завадская С.М.

Спартыўная граматыка “Вясёлыя алімпіяда”

11.30-12.15

Кабінет №8 (стадыён)

Атрад “Сябры”

Ільючык А.З.

Гульня “Мудрыя парады пра бяспеку”

11.30-12.15

Кабінет №1

Атрад “Чэмпіёны”

Хоміч Л.У.

 Закрыццё лагера “Мы не гаворым бывай, а да пабачэння”   

12.15-12.30

Прышкольная тэрыторыя

Атрад “Чэмпіёны”Атрад “Сябры”

Хоміч Л.У.

 

Завадская С.М.

Конкурс малюнкаў на асфальце, плакатаў “Акварэльнае захапленне яркіх эмоцый”

12.30-13.00

Прышкольная тэрыторыя

(кабінет №1

кабінет №8)

 

 

 

Атрад “Чэмпіёны”

 

Атрад “Сябры”

 

 

 

Хоміч Л.У.

 

 

Завадская С.М.

Спартыўная віктарына “Стадыён нечаканасцей”

 

14.00-14.45

Спартыўная зала (кабінет №8)

Атрад “Сябры”

Ільючык А.З.

Рухомыя гульні

14.45-15.30

Кабінет №8

(стадыён)

Атрад “Сябры”

Завадская С.М.

           

      



свернуть