Состав комиссий

                                                                                                                         

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па  завяршэнні навучання і выхавання

на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2019/2020 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

2 чэрвеня

IX

руская мова

старшыня

Курыльчык Н.М.

намеснік дырэктара па вучэбна – выхаваўчай рабоце

нямецкая мова

першая

члены камісіі:

Шэпялевіч Г.М.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Кулеш Я.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

другая

4 чэрвеня

IX

матэматыка

старшыня

Курыльчык Н.М.

намеснік дырэктара па вучэбна – выхаваўчай  рабоце

нямецкая мова

першая

члены камісіі:

Завадская С.М.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Расцюшэўская А.В.

настаўнік

матэматыка

без катэгорыі

9 чэрвеня

IX

беларуская мова

старшыня

Курыльчык Н.М.

намеснік дырэктара па вучэбна – выхаваўчай рабоце

нямецкая мова

першая

члены камісіі:

Банцэвіч А.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Кулеш Я.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

другая

 

                                                                                                            

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па  завяршэнні навучання і выхавання

на Ш  ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2019/2020 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

1 чэрвеня

XI

беларуская мова

старшыня

Коян Л.З.

дырэктар

асновы бяспекі жыццядзейнасці

вышэйшая

члены камісіі:

Банцэвіч А.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Калесніковіч М.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Кулеш Я.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

другая

3 чэрвеня

XI

матэматыка

старшыня

Коян Л.З.

дырэктар

асновы бяспекі жыццядзейнасці

вышэйшая

члены камісіі:

Завадская С.М.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Калесніковіч У.І.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Расцюшэўская А.В.

настаўнік

матэматыка

без катэгорыі

5 чэрвеня

XI

замежная мова (нямецкая)

старшыня

Коян Л.З.

дырэктар

асновы бяспекі жыццядзейнасці

вышэйшая

члены камісіі:

Курыльчык Н.М.

настаўнік

нямецкая мова

першая

Курыльчык Н.М.

настаўнік

нямецкая мова

першая

Ярмаш В.К.

настаўнік

нямецкая мова

першая

8 чэрвеня

XI

гісторыя Беларусі

старшыня

Коян Л.З.

дырэктар

асновы бяспекі жыццядзейнасці

вышэйшая

члены камісіі:

Кароль Р.В.

настаўнік

гісторыя

першая

Любшына Л.І.

настаўнік

гісторыя

першая

Сухаверхая Н.М.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

 

Ещё в этом разделе