Дата
|
Пазакласныя мерапрыемствы
|
Работа
спартыўнай залы
|
Педагог–арганізатар
|
Педагог сацыяльны
|
Бібліятэка
|
Культурна-асветніцкі марафон «Цягнікі памяці»
|
02.09
|
9.55-10.30
Чэлендж “Гісторыя аднаго экспаната”
Кароль Р.В.
11.55-12.40
Конкурс вырабаў
“Героям Вялікай Айчыннай вайны прысвячаецца…”
Шапран І.І.
|
11.55-12.40
Турнір “Беларусь спартыўная”
|
9.00-9.45
Конкурс «Стужка часу»
|
10.50-11.35
Практыкум
«Я і свет вакол мяне»
|
Выстава
“Ганаруся, што беларусам завуся”
|
Культурна-спартыўны фестываль “Vytoki”
|
09.09
|
9.00-9.45
Інтэрактыўная гульня «Дзевяць крокаў да здароўя»
Хоміч Л.У.
|
11.55-12.40
Марафон “Здаровы я – здаровая краіна”
|
9.55-10.40
Конкурсная праграма “Стыль жыцця – здароўе”
|
10.50-11.35
Практыкум
“Жыццё цудоўнае”
|
Выстава
“Здаровым быць модна”
|
Кім быць?
|
16.09
|
9.00-9.45
Вусны часопіс
«Забытыя прафесіі»
Вабішчэвіч А.П.
|
10.50-11.35
Спартыўныя спаборніцтвы “Маленькія спартсмены”
|
9.55-10.40
Падарожжа
“Беларусь – краіна адзінства”
|
10.50-11.35
Інфармацыйны часопіс “Мір на зямлі – шчаслівыя дзеці”
|
Літаратурнае знаёмства
“Людзі працы – соль зямлі нашай”
|
11.55-12.40
Лёгкаатлетычны крос
|
Бацькоўскі ўніверсітэт «Шчаслівыя дзеці»
|
23.09
|
9.00-9.45
Інфармацыйная перадача «Мая сям'я, мая краіна»
Завадская А.А.
|
11.55-12.40
Спартыўная гульня “Рабі так як мы”
|
9.55-10.40
Гасцёўня “Бацькоў не цурайся, а ад Радзімы не адракайся”
|
10.50-11.35
Практыкум «Сям'я – тэрыторыя бяспекі»
|
9.55-10.40
Конкурс «Кніга, я і мая сям'я»
|
Школа прававых ведаў “Права для ўсіх”
|
30.09
|
9.00-9.45
Прававая гульня «Правазнайка»
Банцэвіч А.І.
|
11.55-12.40
Спартыўная мазаіка
“Свет дзяцінства”
|
9.55-10.40
Гульня
«З гісторыі права і закона»
|
10.50-11.35
Падарожжа па дзіцячым прававым сайце
|
Выстава «Рэспубліка Беларусь гарантуе»
|
Культурна-асветніцкі марафон «Цягнікі памяці»
|
07.10
|
9.00-9.45
Конкурс “Дыялог пакаленняў – тэрыторыя адзінства”
Завадская Г.К.
|
11.55-12.40
Спартыўнае спаборніцтва “Алімпійскія рэзервы”
|
9.55-10.40
Гульня “Мы - беларусы”
|
10.50-11.35
Інфармацыйны часопіс
“Кібербулінг – падлеткавы віртуальны тэрор”
|
Выстава
“Памяць аб вайне нам кніга пакідае»
|
Культурна-спартыўны фестываль “Vytoki”
|
14.10
|
9.00-9.45
Грамадзянска-патрыятычны марафон “Гэта патрэбна- не мёртвым, гэта патрэбна жывым”
Кароль Р.В.
|
11.55-12.40
Малыя асеннія Алімпійскія гульні
|
9.55-10.40
Гульня
“Падарожнічаем без небяспекі”
|
10.50-11.35
Вусны часопіс
“Бяспечная залежнасць”
|
Акцыя «Пра маці на старонках кніг”
(да Дня маці)
|
Кім быць?
|
21.10
|
9.00-9.45
Інтэлектуальная гульня «Лабірынты прафесій»
Расцюшэўская А.В.
|
11.55-12.40
Спартыўны квэст “Спартыўныя забавы”
|
9.55-10.40
Конкурсна-гульнявая праграма “Вясёлка прафесій”
|
10.50-11.35
Конкурс “Цяпло сэрцаў для мілых мам”
|
9.55-10.40
Віктарына
“Назаві прафесію”
|
Бацькоўскі ўніверсітэт «Шчаслівыя дзеці»
|
28.10
|
9.00-9.45
Падарожжа «Сямейны альбом»
Ільючык А.З.
|
11.55-12.40
Спаборніцтвы “Лоўкія і ўмелыя”
|
9.55-10.40
Фотавыстава
“Мы - разам”
|
10.50-11.35
Гульнявая праграма “Дом весці – не рукамі трэсці”
|
Выстава
“Хвала рукам, што пахнуць хлебам”
|
Культурна-асветніцкі марафон «Цягнікі памяці»
|
04.11
|
9.00-9.45
Конкурс “Прыродная спадчына”
Завадская Г.К.
|
11.55-12.40
Спартыўная гульня “Раўненне на герояў”
|
9.55-10.40
Квэст “Родныя краявіды”
|
10.50-11.35
Гульня – віктарына
“Я і мае віртуальныя сябры”
|
Марафон “Піншчына: вехі гісторыі”
|
Культурна-спартыўны фестываль “Vytoki”
|
11.11
|
9.00-9.45
Практыкум «Шкодныя звычкі і закон»
Банцэвіч У.А.
|
11.55-12.40
Спартыўнае свята “Усе разам”
|
9.55-10.40
Практыкум “Служба дапамогі”
|
10.50-11.35
Гульня “Мы ў адказе за свае ўчынкі”
|
Выстава фотаздымкаў
“Па прыступках здаровага харчавання”
|
Кім быць?
|
18.11
|
9.00-9.45
Інтэрактыўная гульня
«Мы ў прафесіі гуляем»
Курыльчык Н.М.
|
10.50-11.35
Спаборніцтвы па беларускім народным гульням “Беларусіяда”
|
9.55-10.40
Падарожжа “Хто яны-піянеры новай эры”
|
10.50-11.35
Гульня – падарожжа “У свеце прафесій”
|
Літаратурны пульс “Хатка ў вёсцы”
|
11.55-12.40
Першынства школы па шашках
|
Бацькоўскі ўніверсітэт «Шчаслівыя дзеці»
|
25.11
|
9.00-9.45
Марафон “Сямейныя чытанні”
Завадская С.М.
|
11.55-12.40
Спартыўны турнір “Пурпурны мячык”
|
9.55-10.40
Конкурсная праграма “Наша дружная сям’я”
|
10.50-11.35
Конкурсная праграма “Каляровы свет дзяніства”
|
9.55-10.40
Конкурс малюнкаў “Я ганаруся маёй сям’ёй”
|
Культурна-асветніцкі марафон «Цягнікі памяці»
|
02.12
|
9.00-9.45
Конкурс “Падзеі вайны”
Завадская Г.К.
9.55-10.30
Інфармацыйная перадача
“Кола часу”
Кароль Р.В.
Наведванне тэматычнай выставы “Генацыд. Мы памятаем”
Кароль Р.В.
|
11.55-12.40
Спаборніцтва
“Месца для подзвігу”
|
9.55-10.40
Конкурс
«Вайна вычыма дзяцей»
|
10.50-11.35
Акцыя «Дабрыня жыве там, дзе яе ствараюць»
|
Выстава
“Памяць нашу не сцерці з гадамі”
|
Культурна-спартыўны фестываль “Vytoki”
|
09.12
|
9.00-9.45
Свая гульня
«Школа-тэрыторыя здароўя»
Шапран І.І.
|
11.55-12.40
Спартыўна – конкурсная праграма “Па дарозе да Алімпійскіх гульняў”
|
9.55-10.40
Інтэрактыўная гульня-віктарына “Падарожжа па Беларусі”
|
10.50-11.35
Падарожжа «Жыццё на пазітыве»
|
Вандроўка «Шкодныя звычкі і закон»
|
Кім быць?
|
16.12
|
9.00-9.45
Гульнявая праграма
«У свеце цікавых прафесій»
Хоміч Л.У.
|
10.50-11.35
Першынства школы па шахматах
|
9.55-10.40
Квэст “БРПА-тэрыторыя дзяцінства”
|
10.50-11.35
Інфармацыйная перадача «У краіне правоў і абавязкаў»
|
9.55-10.40
Вусны часопіс
«Як да нас хлеб прыйшоў?»
|
11.55-12.40
Эстафета “Спартыўны калейдаскоп”
|
|
Бацькоўскі ўніверсітэт «Шчаслівыя дзеці»
|
23.12
|
9.00-9.45
Гульня «Бабулін куфэрак»
Вабішчэвіч А.П.
|
11.55-12.40
Спартландыя
“Вяселыя старты з мамай”
|
9.55-10.40
Гульнявая праграма
“Мы адна сям’я”
|
10.50-11.35
КТС «Карысны і бяспечны Інтэрнэт»
|
Літаратурнае падарожжа
«Давайце чытаць разам»
|
Школа прававых ведаў «Права для ўсіх»
|
30.12
|
9.00-9.45
Прававы турнір
«У краіне законаў»
Хоміч М.І.
|
11.55-12.40
Турнір
“Спартыўныя забавы”
|
9.55-10.40
Квэст “Прававы лабірынт”
|
10.50-11.35
Дыскусійныя арэлі «Правапарушэнне, злачынства і падлетак»
|
Выстава «З гісторыі права і закона»
|
Культурна-асветніцкі марафон «Цягнікі памяці»
|
06.01
|
9.00-9.45
Конкурс «Этнаграфія»
Завадская Г.К.
|
11.55-12.40
Спартландыя “Вясёлы заапарк”
|
9.55-10.40
Інтэрактыўная гульня-віктарына “Падарожжа па Беларусі”
|
10.50-11.35
Квэст – гульня “Жыццё без наркотыкаў”
|
9.55-10.40
Падарожжа
“Ад прадзедаў спакон вякоў нам засталася спадчына”
|
Культурна-спартыўны фестываль “Vytoki”
|
13.01
|
9.00-9.45
Гульня-віктарына «Вітамінны калейдаскоп»
Завадская А.А.
|
11.55-12.40
Гульня
“Вялікія гонкі”
|
9.55-10.40
Конкурс “Пазітыўны аракул”
|
10.50-11.35
Інфармацыйны часопіс “Бяспечнае дзяцінства”
|
Літаратурнае кафэ “Здорава быць здаровым”
|
Кім быць?
|
20.01
|
9.00-9.45
Конкурсная праграма
«Два капітаны»
Банцэвіч А.І.
|
11.55-12.40
Унутрышкольныя спаборніцтвы па настольнаму тэнісу
|
9.55-10.40
Конкурс «Раз піянер, два піянер»
|
10.50-11.35
Інфармацыйная перадача “Мой выбар – жыць з пазітывам”
|
Кніжная выстава “Дзе праца-там і слава”
|
Бацькоўскі ўніверсітэт «Шчаслівыя дзеці»
|
27.01
|
9.00-9.45
Гульнявая праграма
«Казкі майго дзяцінства»
Расцюшэўская А.В.
|
10.50-11.35
Гульня “Падарожжа па тэрыторыі здароўя”
|
9.55-10.50
Падарожжа “Шчаслівыя разам”
|
10.50-11.35
Гульня “Вандроўка праз ІнтэрНЭТЛес”
|
Выстава фотаздымкаў “Шчаслівыя разам”
|
11.55-12.40
Першынства школы па валейболу (дз)
|
Культурна-асветніцкі марафон «Цягнікі памяці»
|
03.02
|
9.00-9.45
Конкурс “Наша землякі”
Завадская Г.К.
9.55-10.40
Конкурсная праграма “#КАРАНІ”
Кароль Р.В.
|
11.55-12.40
Спартыўная гульня “Раўненне на герояў”
|
9.55-10.40
Інфармацыйная перадача
“Хай ведаюць і памятаюць нашчадкі”
|
10.50-11.35
Гульня «Вучымся адказнасці»
|
Буктрэйлер
“Чытаюць дзеці
пра вайну”
|
Культурна-спартыўны фестываль “Vytoki”
|
10.02
|
9.00-9.45
Вусны часопіс “Дарогамі памяті. Дарогамі адзінства”
Кароль Р.В.
|
11.55-12.40
Малыя зімовыя Алімпійскія гульні
|
9.55-10.40
Практыкум “Абарані сябе”
|
10.50-11.35
Інфармацыйная перадача “СПАЙС-шкодная звычка”
|
Конкурс творчых работ “Азбука здаровага харчавання”
|
Кім быць?
|
17.02
|
9.00-9.45
Гульня
“Запрашаем у краіну Эканоміка”
Банцэвіч У.А.
|
11.55-12.40
Першынства школы па валейболу (х)
|
9.55-10.40
Інфармацыйная перадача “Здаровае харчаванне – сучасны стыль жыцця”
|
10.50-11.35
Адкрытая пляцоўка “Правілы асабістай бяспекі”
|
9.55-10.40
Кола гісторыі “Бацькава булка”
|
10.50-11.35
Спартыўнае свята “Спартыўныя рэкорды”
|
Бацькоўскі ўніверсітэт «Шчаслівыя дзеці»
|
24.02
|
9.00-9.45
Гасцёўня “Малюнак маёй сям’і”
Курыльчык Н.М.
|
11.55-12.40
Першынства школы па лыжных гонках
|
9.55-10.40
КТС “Дзеці – кветкі жыцця”
|
10.50-11.35
Практыкум
“Усмешка жыццю”
|
Выстава дэкаратыўна - прыкладной творчасці «Душа падказала – рукі зрабілі»
|
10.50-11.35
Падарожжа на цягніку здароўя
|
Культурна-асветніцкі марафон «Цягнікі памяці»
|
02.03
|
9.00-9.45
Конкурс “Подзвіг народа бессмяротны”
Завадская Г.К.
9.55-10.30
Інфармацыйная перадача “Вялікая гісторыя малой радзімы”
Кароль Р.В.
Наведванне тэматычнай выставы “Генацыд. Мы памятаем”
Кароль Р.В.
|
11.55-12.40
Гульнявая праграма
“Сёння модна быць здаровым”
|
9.55-10.40 Брэйнг- рынг
“Аб подзвігах, аб доблесці, аб славе”
|
10.50-11.35
Гульня – карусель “На прасторах Інтэрнэта”
|
Чытацкая пляцоўка “Час, Радзіма, мы”
|
Культурна-спартыўны фестываль “Vytoki”
|
09.03
|
9.00-9.45
Практыкум “Бяспечная дарога”
Завадская С.М.
|
11.55-12.40
Конкурсная праграма “Парады доктара Здароўе”
|
9.55-10.40
Інфармацыйная перадача “Свет без наркотыкаў”
|
10.50-11.35
Інтэрактыўная гульня “У прававым полі”
|
Тэматычная выстава «Я родам з Беларусі»
|
Кім быць?
|
16.03
|
9.00-9.45
Квэст «Свет прафесій»
Шапран І.І.
|
11.55-12.40
Спатландыя “Спартыўная карусель”
|
9.55-10.40
Квіз «Акцябраты – разумныя рабяты»
|
10.50-11.35
Гульня “Умей сказаць НЕ”
|
9.55-10.40
Вусны часопіс “Піншчына аграрная”
|
Бацькоўскі ўніверсітэт «Шчаслівыя дзеці»
|
23.03
|
9.00-9.45
Гульнявая праграма
«Дружная сямейка»
Хоміч Л.У.
|
11.55-12.40
Рухомая гульня
«Два капітана»
|
9.55-10.40
Конкурс калажаў
“Сям'я- тое тое, што з табой назаўжды”
|
10.50-11.35
Круглы стол «Самастойнасць і адказнасць”
|
Конкурс “Мой кулінарны рэцэпт”
|
Школа прававых ведаў «Права для ўсіх»
|
30.03
|
9.00-9.45
Квэст «Знаўцы права»
Хоміч М.І.
|
11.55-12.40
Спартыўнае свята «Школьныя старты»
|
9.55-10.40
Гульня “Азбука бяспекі”
|
10.50-11.35
Практыкум
“Зробім жыццё рознакаляровым”
|
Марафон
“Права для ўсіх”
|
Культурна-асветніцкі марафон «Цягнікі памяці»
|
06.04
|
9.00-9.45
Конкурс “Малая Радзіма.by”
Завадская Г.К.
|
11.55-12.40
Турнір “Беларусь спартыўная”
|
9.55-10.40
Падарожжа “Беларусь і я – дыялог міру і стварэння”
|
10.50-11.35
Інтэрактыўны дыялог “Рэпосты і лайкі. Дзеянні і адказнасць”
|
Выстава
“Хай ведаюць і памятаюць нашчадкі”
|
Культурна-спартыўны фестываль “Vytoki”
|
13.04
|
9.00-9.45
Конкурсная праграма “Азбука дарожнага руху”
Вабішчэвіч А.П.
|
11.55-12.40
Малыя веснавыя Алімпійскія гульні
|
9.55-10.40
Практыкум «Умей сказаць НЕ»
|
10.50-11.35
Гульня
“Прававыя лабірынты”
|
Калейдаскоп «Добрыя і дрэнныя звычкі»
|
Кім быць?
|
20.04
|
9.00-9.45
Інфармацыйная перадача «Сустрэча з працай»
Завадская А.А.
|
11.55-12.40
Першанства школы па лёгкай атлетыцы па праграме міжнароднай федэрацыі лёгкай атлетыкі “Kids Athletics”
|
9.55-10.40
Конкурс «Цімураўцы.by»
|
10.50-11.35
Квэст “Каб жыццё ўсміхалася”
|
9.55-10.40
Падарожжа
«У свеце цікавых прафесій»
|
10.50-11.35
Спартыўная гульня “Фізкультурная фрыгата”
|
Бацькоўскі ўніверсітэт «Шчаслівыя дзеці»
|
27.04
|
9.00-9.45
Квэст «Мая дружная сям'я»
Банцэвіч А.І.
|
11.55-12.40
Спартландыя “Тата, мама, я – спартыўная сям’я”
|
9.55-10.40
Конкурс сямейнай творчасці
«Таленавітыя разам»
|
10.50-11.35
Ток-шоу “100 пытанняў даросламу”
|
Акцыя “Чытанне – справа сямейная”
|
Культурна-асветніцкі марафон «Цягнікі памяці»
|
04.05
|
9.00-9.45
Конкурс “Кветкі Перамогі”
Завадская Г.К.
9.55-10.30
Наведванне тэматычнай выставы “Генацыд. Мы памятаем”
Кароль Р.В.
|
11.55-12.40
Эстафета
«Вясковы дворык»
|
9.55-10.40
Інфармацыйны часопіс “Гонар за Беларусь”
|
10.50-11.35
Пазнавальная праграма “Мы выбіраем жыццё”
|
Інфармацыйны часопіс “Старонкі кніг раскажуць пра вайну”
|
Культурна-спартыўны фестываль “Vytoki”
|
11.05
|
9.00-9.45
Практыкум «Маршрутамі бяспекі»
Расцюшэўская А.В.
|
11.55-12.40
Малыя Алімпійскія гульні. Закрыццё
|
9.55-10.40
Гульня-падарожжа
“Вясёлка дзяцінства”
|
10.50-11.35
Інфармацыйна-аналітычная перадача
“Пакаленне Z-пытанні і адказы”
|
Адкрыты фармат “Бяспечнае дзяцінства”
|
Кім быць?
|
18.05
|
9.00-9.45
Поле цудаў “Прафесіі ад А да Я”
Ільючык А.З.
|
11.55-12.40
Квэст “Сцяжынка здароўя”
|
9.55-10.40
Акцыя «Мая праца табе, мая Айчына!»
|
10.50-11.35
Гасцёўня “Каляровы настрой”
|
9.55-10.40
Конкурсная праграма «Гульні вясёлых мастакоў»
|
Бацькоўскі ўніверсітэт «Шчаслівыя дзеці»
|
25.05
|
9.00-9.45
Калектыўная творчая праца
“Традыцыі сям’і”
Банцэвіч У.А.
|
11.55-12.40
Спартыўна-патрыятычная гульня “Зарніца”
|
9.55-10.40
Квэст “Свет дзяцінства”
|
10.50-11.35
Інфармацыйная перадача
“Пад грыфам БЯСПЕЧНА”
|
Марафон “Новае пакаленне выбірае чытанне”
|